Вихованці відділення хімії та біології на «Новому каналі»

Вихованці відділення хімії та біології на «Новому каналі» 23 листопада вихованці відділення хімії та біології відвідали центральний офіс «Нового каналу» в рамках проекту «ТЕО-ПРАКТ» – спільної діяльності Київської Малої академії наук і команди проекту «Майбутні професіонали». PR-менеджер телеканалу Аліса Пивоварова гостинно зустріла МАНівців та розповіла про те, як побудована робота на телеканалі, які проекти реалізовуються, як можна побудувати свою кар’єру на телебаченні. Як людина із двома вищими освітами, одна з якої отримана за кордоном, на власному прикладі вона довела учням, що для успішного старту потрібно багато працювати та постійно вдосконалюватись, пробувати щось нове та досягати своєї мети.
Першою кімнатою, що її відвідали учні, була гримерна – де учасники різних проектів переодягаються, роблять мейк-ап. Тут можна було побачити також цікаві яскраві костюми та декорації.Піднімаючись на наступний поверх, учасники екскурсії проходили повз невеличку бібліотеку, де працівники каналу можуть обмінюватися книгами та читати їх, таким  чином проводячи вільний час.Наступною залою була знімальна кімната, де частково відбувалися зйомки інтерв’ю для таких телепроектів, як «Кохання на виживання». Учні, побачивши усі реалії зйомок, виявили бажання взяти у них участь по-справжньому.Також МАНівцям надзвичайно цікаво було спостерігати, як створюються відеоанонси фільмів у дизайнерській студії, як спочатку копірайтер оформляє основну інформацію для анонсу, а веб-дизайнер втілює її у ролики, як саме відбувається оформлення відеосюжету, дубляж, додаткові фонові звуки.

Учні побачили, як саме оформляється дизайн власне телеканалу, дізнались, скільки часу потрібно для створення одного з анонсів. У наступних відділах присутні  дізнались про інші проекти каналу, такі як «Топ-модель по-українськи», «Ревізор», « Київ вдень та вночі».Екскурсія виявилася досить цікавою, пройшла енергійно. На жаль, часу було мало, щоб охопити всю ту плідну роботу, яку виконують співробітники каналу. Юні МАНівці виявили бажання відвідати ще не один подібний захід.Висловлюємо щиру подяку PR-менеджеру «Нового каналу» Алісі Пивоваровій за дуже цікаву та продуктивну екскурсію,  та організатору і  керівнику проекту «Future professionals» Людмилі Супруненко − за чудову організацію цього заходу.Версія для друку Опубликовано: 24 Листопада 2017
Поділитись: