Вихованці відділення економіки взяли участь у Всеукраїнському конкурсі малюнку для дітей та підлітків Noosphere Space Art Challenge

Вихованці відділення економіки взяли участь у Всеукраїнському конкурсі малюнку для дітей та підлітків Noosphere Space Art Challenge Найменші вихованці відділення економіки, учні 1-Б класу НВК# 157, взяли участь у Всеукраїнському конкурсі малюнку для дітей та підлітків Noosphere Space Art Challenge. Цього року його тема: «30 років космічної незалежності».

З 1991 року в космічній галузі нашої країни відбулось чимало визначних подій, починаючи з польоту Леоніда Костянтиновича Каденюка у космос і продовжуючи запуском українських супутників серії Січ. У своїх роботах діти намалювали, якою вони бачать Україну космічну, її надбання та майбутнє.

Учасники отримають електронні дипломи, а переможці - цінні призи, одна з робіт прикрасить справжній макет ракети на Noosphere Art Rocket Park, який буде встановлено в парку Гагаріна в Дніпрі. 100 кращих робіт будуть презентовані під час конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge, який відбудеться в рамках міжнародного авіакосмічного салону АВІАСВІТ – ХХІ  27-30 квітня 2021 року. Конкурс проходить за підтримки Громадської Організації “Асоціація Ноосфера” вже третій рік поспіль.

Бажаємо успіху нашим юним дослідникам космосу!

 

Версія для друку Опубликовано: 07 Квітня 2021
Поділитись: