Вихованці Київської МАН вибороли призові місця на конкурсі "ЕНЕРГІЯ І СЕРЕДОВИЩЕ"

Вихованці Київської МАН вибороли призові місця на конкурсі "ЕНЕРГІЯ І СЕРЕДОВИЩЕ" Єлизавета Лазарова та Мойсеєнко Леонтій стали призерами престижного національного конкурсу "ЕНЕРГІЯ І СЕРЕДОВИЩЕ", який проходив під гаслом під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету!». Організаторами цьогорічного конкурсу виступили Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно із громадською організацією «Екологічний клуб «Еремурус-Україна»».

Конкурс "ЕНЕРГІЯ І СЕРЕДОВИЩЕ" проводиться з 2005 року з метою пошуку обдарованої учнівської і студентської молоді, яку хвилюють питання екології. Основним  завданням є залучення їх до розробки та реалізації реальних проектів з енергоефективності та раціонального використання природних ресурсів.

У 2019-2020 н.р. на конкурс було надіслано 209 проектів за 5 номінаціями: 147 учнівських та студентських і 62 – педагогічних. Вихованці Київської МАН традиційно приймають участь у цьому заході, виборюючи участь у фіналі та призові місця.

Цього року Єлизавета Лазарова, учениця 10 класу Політехнічного ліцею КПІ, отримала ІІ місце за проект «Підвищення ефективності геліоустановки з концентратором сонячної енергії», який вона розробляла під керівництвом Козленка Олега Володимировича, завідувача УНЛКТ ФМФ КПІ ім. Ігоря Сікорського, керівника секції Київської МАН, а також Суворової Тетяни Анатоліївни. Леонтій Мойсеєнко отримав ІІІ місце за свою роботу «Проект – Ukraine Speed (USPEED) – дистанційно-керований літальний апарат багатофункціонального призначення». Леонтій є курсантом ДНЗ "КПК з посиленою військовою та фізичною підготовкою", який працював над своїм проектом під керівництвом Валентина Протопопова, завідуючого інженерною лабораторією, керівника секції Київської МАН.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм ще більших досягнень!

Версія для друку Опубликовано: 17 Лютого 2020
Поділитись: