Вихованці Київської МАН претендують на архітектурний OSCAR!

Вихованці Київської МАН претендують на архітектурний OSCAR! Вітаємо команду вихованців Київської МАН, яка з проєктом  «Навчальний центр по вивченню молюсків» буде представляти Україну на  Міжнародному дитячому конкурсі архітектурних проєктів "ОSCAR" серед десяти найкращих відібраних журі. Тема конкурсу  - «Життя у майбутньому».
До складу команди увійшли учні школи I-III ступенів №294 Деснянського району:

Антон Єримович, учень 2-го класу, вихованець відділення економіки Київської МАН;

Андрій Єримович , учень 9-го класу, вихованець відділень математики, економіки та безпеки та оборони Київської МАН;

Маргарита Дубогрєй, учениця 9-го класу, вихованка відділення математики Київської МАН;

Роксана Дубогрєй, учениця 6-го класу, вихованка відділення математики Київської МАН.

Конкурентна боротьба була напруженою, адже у конкурсі брали участь 28 команд з усієї України (дві від Київської МАН) та 183 учасники.

Метою проєкту стала побудова навчального центру-лекторію з метою заохочування дітей та дорослих до вивчення морської фауни, зокрема одного з найчисленніших її видів - молюсків. Будівля центру, за баченням юних науковців, розташована на морському узбережжі й виконана в стилі органічної архітектури.  Всередині будівлі встановлені проєктори, за допомогою яких демонструються навчальні відео і проводяться лекції, інтерактивні сенсорні панелі з можливістю вибору мови.

Для створення макету учні використали виключно природні матеріали: картон, подрібнені мушлі для декору і основи, морські мушлі, пенькову мотузку та тканину з неї, каміння, висушений ісландський мох, папір.

5 березня ця команда у повному складі брала участь у третьому етапі підготовки до конкурсу архітектурних проєктів «OSCAR», у межах якого відбулися майстер-класи з психології, мистецтва та архітектури. Але головним у програмі все ж була спільна робота архітекторів з дітьми, де висвітлювалася тема «Життя у майбутньому».

Подія була організована спільними зусиллями  Малої академії наук України, Інституту психології і підприємництва, журналу «Дім і інтер'єр» та проєкту «Культурний код».

Фінал міжнародного конкурсу відбудеться 15 квітня.\

Пишаємось нашими талановитими юними архітекторами та щиро вболіваємо за них!

 

Версія для друку Опубликовано: 09 Квітня 2021
Поділитись: