Вихованці Київської МАН на Startup-Алеї III Міжнародного форуму «Innovation Market»

Вихованці Київської МАН на Startup-Алеї III Міжнародного форуму «Innovation Market»


21-23 листопада троє вихованців Київської МАН – Поночевний Назар, Соломаха Юлія та Сорока Анастасія – на запрошення НЦ «МАНУ» взяли участь у Startup-Алеї III Міжнародного форуму «Innovation Market», який відбувся у Міжнародному виставковому центрі. Вони були відібрані на захід як учасники Всеукраїнської профільної школи UF Incubator StartUp Week, переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ.

МАНівці мали унікальну можливість представити власні інноваційні проекти відвідувачам форуму та особисто Міністру освіти та науки Лілії Гриневич у рамках Startup-Алеї, зробити 5-хвилинний пітч та взяти участь у змаганні за 10000 грн. з 47-ма іншими стартаперами, отримати знання з бізнесової діяльності, менеджменту, маркетингу, залучення інвестицій. Молоді науковці опинилися у центрі уваги вітчизняних та іноземних інноваторів, інвесторів і бізнесменів, представників влади та зробили свій внесок у розвиток інноваційного ринку України.

Поночевний Назар, вихованець відділення технічних наук Київської МАН, учень 10 класу спеціалізованої  школи №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, та його команда представили проект «ExploreYourMind», програмне забезпечення для гармонійного поєднання відео та музики. Це комп’ютерна програма, яка, використовуючи сучасні методи створення штучного інтелекту, а саме – моделі машинного навчання та аналізу даних, аналізує відеоролик, отримуючи його детальні характеристики для музичного твору. Потім існує два шляхи: знайти в базі даних відповідний файл або згенерувати його з такими параметрами. Також програма може виконувати зворотню функцію: отримуючи музику, рекомендувати максимально відповідний до музики відеоролик – наявний або створений штучним інтелектом самостійно.

Соломаха Юлія, вихованка відділення економіки Київської МАН, учениця 10 класу ліцею «Наукова зміна», та її команда представили проект «Demetra» – систему дистанційного моніторингу та контролю стану сільськогосподарських насаджень на основі сучасних інформаційних технологій.

Сорока Анастасія, вихованка відділення економіки Київської МАН, учениця 10 класу ліцею «Наукова зміна», та її команда представили проект «InSkyEnergy». Запропонований пристрій використовує електростатичний від’ємний заряд Землі для іонізації повітря в атмосфері коронними розрядами на емітерах (електродах) у верхній частині пристрою та створення таким чином електропровідного каналу між обкладками сферичного конденсатора –Земля та атмосфера, внаслідок чого у провідниках в пристрої починає протікати електричний струм.

Innovation Market – це місце зустрічі інноваторів, вітчизняних та іноземних інвесторів, бізнесменів, представників влади задля об'єднання зусиль з метою подальшого розвитку інноваційного ринку України.

Форум відбувався під патронатом Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства освіти і науки, Національної академії наук України, CSTEC – Китайського центру обміну науковою та технологічною інформацією. Генеральний розпорядник заходів – ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Бажаємо юним винахідникам з Київської  МАН подальших успіхів у розвитку власних стартапів!

Версія для друку Опубликовано: 26 Листопада 2018
Поділитись: