Всеукраїнський семінар-практикум наукового відділення філософії та суспільствознавства МАН України

Всеукраїнський семінар-практикум наукового відділення філософії та суспільствознавства МАН України З 29 по 31 жовтня 2019 року у м. Біла Церква Київської області завідувач відділення філософії та суспільствознавства, керівник секції правознавства Кот Тетяна Юріївна взяла участь у роботі всеукраїнського семінару-практикуму для методистів наукового відділення філософії та суспільствознавства МАН України на тему: «Формування компетентностей та персональних цінностей особистості учнів-членів МАН наукового відділення філософії та суспільствознавства». Захід був організований Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді». Програма семінару була надзвичайно насиченою: ознайомлення з досвідом роботи наукового відділення філософії та суспільствознавства Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», обговорення актуальних питань роботи з обдарованою учнівською молоддю, відкрита коуч-студія, «круглий стіл» з проблем розвитку науково-дослідницької діяльності учнів із філософії та суспільствознавства, багатовекторна ментор-студія «Актуальні проблеми формування наукових компетентностей у процесі досліджень у галузі суспільних наук».


Учасники семінару – завідувачі відділень, методисти МАН із різних областей України наукового відділення філософії та суспільствознавства - працювали в рамках теми семінару спільно з науковцями провідних закладів вищої освіти України.

 


Семінар став яскравим прикладом освітянського заходу, який суттєво підвищує професійну компетентність його учасників, збагачує їх інноваційним досвідом.

 


Безумовно, що такі заходи сприяють формуванню всеукраїнської системи освіти філософсько-суспільствознавчого спрямування та є безцінним багажем інформації для роздумів, планування та організації роботи з дітьми у секціях наукового відділення філософії та суспільствознавства. Версія для друку Опубликовано: 01 Листопада 2019
Поділитись: