Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» Запрошуємо вихованців Київської МАН взяти участь у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи», який проводить Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України .

Під час проведення фіналу розглядатимуться питання участі в національних етапах міжнародних змагань. До участі в заході запрошуються учні закладів загальної середньої, професійно-технічної, позашкільної освіти, а також студенти природничих факультетів закладів вищої освіти, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук.

Форум пройде в 2 етапи: І етап – відбірковий (заочний) – у вересні – жовтні, ІІ етап – фінальний (очний) – з 18 до 20 листопада в м. Київ, у вигляді постерного захисту науководослідницьких проєктів (розмір постеру 90Х90 см.). За встановлення особливих карантинних умов, проведення фіналу відбуватиметься у дистанційному форматі.

Зареєструватися можливо у таких номінаціях:

1. Анатомія і фізіологія людини

2.  Ботаніка

3. Екологія та проблеми довкілля

4. Енергозберігаючі технології

5.  Зоологія

6. Мікробіологія

7. Науки про Землю (географія,геологія)

8. Психологія та охорона здоров’я

9. Фізика та астрономія

10. Хімія і біологія

Для участі в І етапі форуму необхідно до 20 жовтня зареєструватися в режимі он-лайн за посиланням:

https://accounts.google.com/signin/v2/identifier?

Детальніше : https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/2020-09-169_2.pdf?fbclid=IwAR2pife91hGebJdCnGaPei9lCXE68DnLR2PBIZA2C-0LPJbaYsqx1cCUt7Y

За результатами двох етапів Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»  буде підготовлена електронна збірка тез молодих науковців-учасників форуму.

Додаткова інформація – телефонами: (044) 430-02-60, 430-04-91. Координатор форуму: Адріанов Віктор Леонідович, зав. відділом біології НЕНЦ, тел. 066-3759571, email: adrianov@nenc.gov.ua.

Версія для друку Опубликовано: 16 Жовтня 2020
Поділитись: