Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» 1 листопада відбулося відкриття ІІ етапу Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Масовий захід проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».


Участь у заході беруть учні загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи в галузях природничих наук. Представлено на очний етап 117 наукових проектів (121 учасник), за категоріями: «Анатомія і фізіологія людини» (6), «Ботаніка» (19), «Екологія та проблеми довкілля» (30), «Енергозберігаючі технології» (5), «Зоологія» (16), «Мікробіологія» (3), «Науки про Землю» (географія, геологія) (7), «Психологія та охорона здоров’я» (16), «Фізика і астрономія» (3), «Хімія і біохімія» (12).

2 листопада був найважливішим днем, адже саме в середу діти захищали свої проекти. Київську Малу академію наук представляло 5  учнів – 3 учнів-членів секцій відділення хімії та біології та 2 представників відділення екології та аграрних наук.  Варто відзначити високий рівень підготовки молодих науковців. Виступи конкурсантів показали, що в Київській Малій академії  наук учнівської молоді велика увага приділяється саме науково-дослідницькій роботі. У своїх проектах юні науковці торкнулися проблем досить масштабного плану в різних наукових категоріях. Журі відмітили актуальність та  науковість проектів, вміння учасників логічно та змістовно донести основну ідею дослідження. 

3 листопада відбулося нагородження фіналістів та переможців. За рішенням членів журі,  диплом за ІІ місце у категорії «Хімія та біохімія» отримали  − Дибкова Катерина Михайлівна,  учениця 10 класу гімназії №34 «Либідь» ім. В. Максименка; Іванченко Микола Володимирович, учень 11 класу середньої загальноосвітньої школи №225.  У категорії «Ботаніка» дипломом за ІІ місце нагороджено Чебуніну Єлизавету Дмитрівну, ученицю 11 класу спеціалізованої школи №98 з поглибленим вивченням англійської мови.

Грамотами фіналістів у категоріях  «Анатомія і фізіологія людини», «Науки про Землю» було відзначено – Гайчук Даніелу Валеріївну, ученицю 10 класу гімназії біотехнологій №177, Чалу Єлизавету Олександрівну, ученицю 10 класу ліцею міжнародних відносин №51.

Вітаємо фіналістів та переможців, бажаємо їм творчої наснаги та подальших досягнень!!! Так тримати!Версія для друку Опубликовано: 03 Листопада 2016
Поділитись: