Всеукраїнська літня школа з робототехніки та інформаційних технологій

Всеукраїнська літня школа з робототехніки та інформаційних технологій Одним із 15-ти слухачів Всеукраїнської літньої школи з робототехніки та інформаційних технологій, яка тривала з 9 по 15 червня у в Міжнародному центрі дитячої наукової творчості НЦ «МАНУ»,став Гліб Карягін, вихованець відділення технічних наук Київської МАН, учень 10 класу ліцею № 142, бронзовий призер Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАН України у секції «Авіаракетобудування, машинобудування та робототехніка». Упродовж тижня у творчому просторі Міжнародного центру відбувалися лекційні та практичні заняття, наукові дослідження, навчально-тематичні дискусії. Під керівництвом викладачів радіотехнічного факультету НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», кандидатів технічних наук Сергія Могильного і Віталія Мосійчука талановиті робототехніки навчалися програмування для дистанційного керування роботомта деяких тонкощів ОС Raspbian.


Своїми враженнями Гліб поділився з іншими вихованцями відділення технічних наук: «Найцікавіше було те, що нам дали можливість створити робота з певними функціями. Ми дізналися, як оптимізувати його рухи за допомогою RaspberryPi. Програмували тимимовами, які нам подобаються. Наша команда назвала свого робота«Рок-машина», основним його завданням було їздити заданоютраєкторієюі виконуватирок-музику. Взагалі було дуже весело і цікаво. Окрім практичної роботи та пізнавальних лекцій, ми іноді грали у настільні ігри, футбол, дивилися та обговорювали фільми. Я жалкую лише про одне – що це був лише тиждень».

 


Літня школа є сучасною формою організації дозвілля юних талантів, яка сприяє отриманню нових знань, компетенцій, практичних навичок, надихає на креативні ідеї, дає простір для творчості!

 


 

 


 Версія для друку Опубликовано: 20 Червня 2019
Поділитись: