Враження від II етапу конкурсу-захисту

Враження від II етапу конкурсу-захисту Кінець січня і майже весь лютий для наукової молоді традиційно бентежливий і водночас надзвичайно продуктивний період. З одного боку щойно були свята і канікули, а вже завтра захисти та ще й за новими правилами. Тут режим онлайн може  вже й в допомогу молодим пошуковцям – журі хоч і прискіпливе та принципове, але ж десь там… То ж можна висловити всі свої найсміливіші припущення та теорії. А таких було не мало, особливо у секції «Теоретичної фізики». До того ж нові правила й збільшений сумарно регламент часу дав змогу почути та проаналізувати всі роботи.

А робіт вистачило на весь день, з самого ранку і до пізнього вечора можна було почути про інверсію ентропії та риб, що живуть в радіоактивних умовах, квантові процеси в елементарних частинках і до чого б тут симетрія була. Потім шум та світло, світловоди й перешкоди, зір та захист від радіочастот або тертя на інших планетах. Сонячна енергетика та інші альтернативні джерела того ж водню, що вище досліджувався у квантах. І як же без мого улюбленого об’єкта – мозку з його загадковою поведінкою.

Цього року трошки було сумно без контрольної роботи, теоретикам тільки задачі подавай. Може якось контрольна до нас повернеться хоча б четвертою складовою до ще більш багатогранного змагання?

Мабуть, для людини, яка цікавиться наукою, немає кращої можливості зануритися у будь-яку тему ніж поспілкуватися з Науковцями, які кожного дня працюють з цими дослідженнями.

Найкраще, що дає участь у конкурсі – можливість!

Можливість глибоко зрозуміти нюанси, помилки роботи, можливість зрозуміти ключові фактори та детально проаналізувати свої результати разом зі спільнотою Вчених.

Саме це і є основною перевагою Малої Академії Наук та конкурсу-захисту.

Пшенишнюк Едуард

Учень 10-го класу спеціалізованої школи 85

Призер II етапу конкурсу-захисту МАН у секції "Теоретична фізика"

 

Версія для друку Опубликовано: 05 Лютого 2021
Поділитись: