Вперше в Україні на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту контрольні роботи проведено у форматі комп’ютерного тестування!

Вперше в Україні на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту контрольні роботи проведено у форматі комп’ютерного тестування!


У столиці стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Цього року Київська МАН кардинально змінила формат проведення контрольних робіт, застосувавши технологію зовнішнього незалежного оцінювання у вигляді комп'ютерного тестування. Такі новації стали можливими завдяки тісній співпраці Київської МАН із КНП «Освітня агенція міста Києва», районними управліннями освіти, РНМЦ, школами міста за підтримки Департаменту освіти і науки м. Києва.

26 та 27 січня відбулися перші контрольні роботи, під час яких учні столиці демонстрували свої знання з географії та біології із застосуванням комп’ютерних технологій.

Запровадження сучасного інструментарію оцінювання знань з використанням можливостей новітніх технологій мінімізує вплив людського фактору, забезпечує прозорість та об`єктивність процесу. Ще одним безсумнівним аргументом на користь проведення контрольної роботи у форматі комп’ютерного тестування є те, що свої результати конкурсанти могли побачити на сайті Київської МАН майже одразу після проведення роботи.

Київська МАН – це спільнота найрозумніших та найталановитіших дітей столиці. І щоб працювати з ними, потрібно постійно оновлюватися відповідно до швидкості змін оточуючого інформаційного світу. Для виховання інтелектуальної еліти мають застосовуватися найкращі світові практики освітнього процесу, спрямовані на розвиток таланту та креативності кожної дитини, а також формування впевненості та вміння переконувати світ.

Педагогічний колектив КПНЗ «Київська Мала академія наук» висловлює щиру подяку керівникам та педагогам навчальних закладів, на базі яких проводились контрольні з географії та біології, а саме:

 НВК №30 «ЕкоНад»,

 Гімназія № 136;

 Гімназія «Діалог»;

 Технічний ліцей НТУУ «КПІ»;

 ЗЗСО №35,

 Гімназія «Академія»;

 ЗЗСО №248;

 ЗЗСО №58;

 Ліцей «Голосіївський» №241;

 Гімназія «Оболонь»;

 СШ №57;

 Школа І-ІІІ ступенів №95;

 СШ №159;

 Гімназія №177;

 СШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269;

 Школа І-ІІІ ступенів №286;

 Гімназія №315;

 ЗЗСО №288;

 Спеціалізована школа №254;

 НВК №157;

 КПНЛ №145;

 Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер».

 


Щиро бажаємо всім цьогорічним учасникам ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту та їх педагогам найкращих результатів та перемоги у конкурсі!

Версія для друку Опубликовано: 28 Січня 2019
Поділитись: