ВІВАТ, АКАДЕМІЄ!

ВІВАТ, АКАДЕМІЄ! 16-18 жовтня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася ІV Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».


Серед 625 учасників з 27 регіонів України були представлені навчальні заклади різних рівнів та форм власності, наукові установи, методичні центри, регіональні та муніципальні органи управління освітою, видавництва, підприємства та бізнес-структури. У виставці взяли участь навчальні заклади та представництва з Швейцарії, Польщі,Словаччини, Чехії та Італії.Відвідувачі, в тому числі – педагоги Київської Малої академії наук учнівської молоді, взяли участь у роботі семінарів, науково-практичних конференцій та «круглих»  столів з актуальних питань сучасного розвитку освіти, упровадження інноваційних здобутків в педагогічну практику освітніх установ.У рамках роботи виставки було проведено конкурс у дев’ятьох номінаціях інноваційної діяльності, де  взяли участь близько 350 учасників. Серед переможців, удостоєних вищими нагородами,  – НЦ «Мала академія наук України», Національний еколого-натуралістичний центр,  Головне управління освіти і науки міста Києва.

У числі переможців і КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», яка у номінації «Інновації в організації дослідницько-експериментальної діяльності учнівської молоді» удостоєна почесного звання «Лауреат конкурсу» та нагороджена Срібною медаллю.Колектив Київської Малої академії наук щиро вітає усіх учасників і переможців конкурсу та бажає подальших успіхів у натхненній праці на освітянській ниві!!!Версія для друку Опубликовано: 22 Жовтня 2012
Поділитись: