Вітаємо супер команду вихованців відділення Технічних наук

Вітаємо супер команду вихованців відділення Технічних наук Вітаємо супер команду вихованців відділення Технічних наук Київської МАН -  фіналістів та переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, кращих винахідників столиці!

У їх скарбничці:

ЗОЛОТА МЕДАЛЬ

Євгенії Олещенко за проєкт "Модернізація контейнерів для відпрацьованого ядерного палива" (секція Технологічні процеси та перспективні технології)

СРІБНА МЕДАЛЬ

Володимира Карана за проєкт "Інфравізійний камуфляж" (секція Матеріалознавство)

СРІБНА МЕДАЛЬ

Єлизавети Столярчук за проєкт "Вітряний генератор на основі сегнерового колеса"(секція Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження)

БРОНЗОВА МЕДАЛЬ

Гліба Карягіна за проєкт "Вимірювально-сигналізаційний  комплекс сейсмічного типу", (секція Електроніка та приладобудування)

БРОНЗОВА МЕДАЛЬ

Глєба Мікляєва за проєкт "Метод проєктування офісної мережі на базі технології Li-Fi", (секція Інформаційно - телекомунікаційні системи та технології)

Радіємо за випускника відділення Технічних наук Володимира Калініна, який отримав спеціальний приз - рекомендацію до участі у Міжнародному науково-технологічному ярмарку MOSTRATEC! Всього чотири проєкти будуть представляти Україну на цьому заході, й Вовин - один з них!!!

Пишаємось Володимиром Караном, проєкт якого рекомендований до участі у Конкурсі наукових проєктів в рамках Міжнародної наукової виставки в Мексиці!!!

Вітаємо Гліба Карягіна, Станіслава Скоробогатова та Єлизавету Столярчук, які отримали рекомендації до участі в Міжнародних конкурсах, фестивалях та заходах 2021 року!

Вітаємо не тільки наших фіналістів й переможців, але й їх батьків та педагогів!!! Особиста подяка науковим керівникам - викладачам КПІ ім. Ігоря Сікорського: Олегу Володимировичу Козленко, Олександру Івановичу Романову, Сергію Борисовичу Могільному Євгенію Васильовичу Короткому

Дуже вдячні всім, хто причетний! Всім, хто допомагав словом і ділом, хто консультував й підтримував!

Бажаємо призерам Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України гарного настрою, відмінних результатів у майбутніх змаганнях,  успіхів, натхнення, терпіння, створення нових цікавих проєктів!

Версія для друку Опубликовано: 10 Листопада 2020
Поділитись: