Вітаємо переможців вебквесту «Загублений паспорт»!

Вітаємо переможців вебквесту «Загублений паспорт»! У жовтні 2020 року Київська МАН провела вебквест «Загублений паспорт», у якому брали участь школярі 5–11 класів. Конкурс виявився настільки цікавим, що вже під час його проведення  бажання брати у ньому участь виявили школярі із інших регіонів – зокрема, Ременюк Валерія, учениця 8-го класу Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ніжинського району Чернігівської області. Для участі у конкурсі зареєструвалися 76 дітей, а у ІІ (творчому) етапі змагалися 30 -- вони будуть нагороджені грамотами Київської МАН.

За задумом цього заходу, після проходження вебквесту потрібно було виконати творче завдання – написати резюме від імені Михайла Грушевського, який балотується на голову держави. Учні надіслали цікаві та креативні роботи.

За відгуками школярів, творче завдання не було легким, потрібно було не лише використати інформацію з підручника, але і додатково шукати та аналізувати літературу, опанувати різні фоторедактори, бути і дослідником, і аналітиком, і дизайнером.

Учителі також вражені новими, вичерпними знаннями учнів, які допоможуть їм у майбутньому. Завдяки новим онлайн-технологіям, таким, як вебквест, учні мають можливість у цікавій, невимушеній формі отримати необхідні знання.

Члени журі перевірили всі резюме на відповідність умовам конкурсу.

На підставі рішення журі, переможцями визначено учасників, чиї творчі роботи визнано найбільш змістовними, оригінальними та майстерними.

Переважна більшість учасників конкурсу є вихованцями відділення історії Київської МАН.

Вищу оцінку отримали роботи таких учасників (за алфавітом):

Іван Бердичевський

Дарина Дорошкевич

Вікторія Сахнюк

Окремо члени журі вирішили нагородити почесними грамотами за старанність та креативний підхід до виконання творчого завдання учасників вебквесту Кирила Коваля та Михайла Трухана.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку Опубликовано: 02 Листопада 2020
Поділитись: