Вітаємо переможців проекту «Михайло Грушевський: минуле й сьогочасне»!

Вітаємо переможців проекту «Михайло Грушевський: минуле й сьогочасне»! 24 травня у приміщенні Історико-меморіального музею Михайла Грушевського відбулося підбиття підсумків Всеукраїнського культурно-освітнього проекту до 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського «Михайло Грушевський: минуле й сьогочасне». Перед початком заходу провідним науковим співробітником музею Миколою Олександровичем Кучеренком для учнів проведена екскурсія музеєм.
Зі вступним словом до учасників заходу звернулася завідувач музею Світлана Михайлівна Панькова, яка подякувала школярам за участь у проекті і зауважила, що позитивним є те, що у проекті виявилися задіяними учні не тільки старшої школи, а також і 5-6-х класів.За рішенням журі проекту переможцями стали:
  • у номінації «Конкурс науково-дослідницьких робіт: «Творча спадщина Михайла Грушевського»:- учениці 11 класу Сестринівського навчально-виховного комплексу I-IIIступенів «Школа-дитячий садок» Слободяник Валерія, Ащабрович Марія за роботу «Родинне виховання у сім’ї Опокових-Грушевських за «Споминами» М. Грушевського»;- учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи №225 Оболонського району м. Києва Халабуда Анастасія за роботу «Італійська спадщина М. Грушевського як досвід для сучасної України»;


  • у номінації «Екскурсійні маршрути»:- учениця 9 класу Лісниківської середньої загальноосвітньої школи I-IIIступенів імені М. Грушевського Трегубенко Катерина за роботу «Музей Михайла Грушевського Лісниківської середньої загальноосвітньої школи ім. Михайла Грушевського»;
  • у номінації «Конкурс творчих робіт, пов’язаних з увічненням пам’яті Михайла Грушевського»:- учениця 9 класу спеціалізованої школи № 15 Голосіївського району м. Києва Півник Марія за роботу «Інтерв’ю з Михайлом Грушевським».Переможці отримали сертифікати та грамоти і були нагороджені цінними подарунками, а решта учасників проекту – також сертифікати і сувеніри на згадку про участь у ньому.

Версія для друку Опубликовано: 28 Травня 2017
Поділитись: