Вітаємо переможців конкурсу «Мій ФОТОкрок до природи»!

Вітаємо переможців конкурсу «Мій ФОТОкрок до природи»! 22 травня у відділенні екології та аграрних наук відбулася святкова подія – нагородження переможців фотоконкурсу «Мій ФОТО крок до природи». Це урочисте дійство проходило у середній загальноосвітній школі № 147 І−ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва. На врученні нагород було багато науковців. Приміщення вщент заповнили і юні дослідники: це учні-члени та слухачі різних відділень Київської Малої академії наук, учасники наукових конкурсів, проектів та просто усі небайдужі до проблем нашого життя.


Переможцями фотоконкурсу стали учні 6 класу. Номінації:1. Негативний вплив життєдіяльності людини на природу:  Яна Золотарьова з роботою на тему «Пияцтво та недбалість людини проти природи». 2. Позитивний вплив людини на екологію: Марія Федорчук −«Ранок в лісі після грози (Плюти)». 3. Мій сад (сад Вашої родини, Ваше кімнатне квітництво, оформлення шкільного подвір'я Вашої школи):  Марія Федорчук − «Рідна школа».

Ми щиро дякуємовам, любі дівчата, за участь у фотоконкурсі та вітаємо вас з перемогою! Сподіваємося, що і надалі Ви не будете оминати увагою подібні заходи, наприклад, наш наступний фотоконкурс «Ботанічні метаморфози: від насіння до квітки». Також ми вдячні керівнику-куратору юних дослідниць Сергію Борисовичу Бистрову та директору школи Миколi Олександровичу Яковецькому, які привчають учнів любити та берегти природу, піклуватися про неї та помічати красу навколишнього середовища. Дякуємо Вам за теплий прийом  та запрошуємо до співпраці з вiддiленням екологiї та аграрних наук Київської Малої академії наук учнівської молоді.  Версія для друку Опубликовано: 26 Травня 2015
Поділитись: