Вітаємо із заслуженою перемогою!

Вітаємо із заслуженою перемогою! Пишаємося високою оцінкою наукової розробки учениці відділення хімії та біології Київської МАН Верховецької Вікторії Вікторівни (11 клас, Гімназія міжнародних відносин №323), яка посіла І місце у категорії «Хімія» на Всеукраїнському конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (16–23 роки) з проектом на тему «Синтез нових лікарських засобів на основі каркасних сполук».


Фінальний етап конкурсу проходив 7-9 лютого 2017 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді як відкритий постерний захист винахідницьких та раціоналізаторських проектів. Цього року до участі у конкурсі було запрошено 136 молодих дослідників з власними проектами – представників різних регіонів України, переможців заочного етапу.Авторитетне журі в умовах величезної конкуренції дослідницьку роботу представниці нашого міста визнало найкращою!

Бажаємо Верховецькій Вікторії подальших наукових перемог та досягнень, значних відкриттів у обраній сфері наукової спеціалізації (хімія). Висловлюємо вдячність керівнику відділення хімії та біології Черненко В.Ю. за підготовку талановитої учениці до участі у конкурсі.Запрошуємо талановитих школярів до різноманітних форм співпраці з Київською МАН: навчання, консультацій, участі у конкурсах, виставках тощо. Радимо всім, хто має винахідницькі та раціоналізаторські проекти, брати активну участь у вітчизняних та міжнародних конкурсах, сміливо презентувати власні ідеї та досягнення науковій спільноті, отримувати професійні оцінки та рекомендації, удосконалювати вміння і навички дослідницької діяльності. Розумним, завзятим та наполегливим успіх гарантовано! Версія для друку Опубликовано: 09 Лютого 2017
Поділитись: