ВІТАЄМО Гусак Анну Вадимівну

ВІТАЄМО Гусак Анну Вадимівну


ученицю 11 класу спеціалізованої школи № 254 з поглибленим вивченням англійської мови, вихованку Київської Малої академії наук учнівської молоді,  з тим, що вона посіла ІІІ місце у Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи», що  відбувся 31-2 листопада 2018 року!

Дівчина представляла відділення  хімії та біології із постерною доповіддю на тему:«Вилучення сполук арсену з водного середовища за допомогою зернистих адсорбентів» у секції «Хімія».

З року в рік вихованці Київської МАН беруть участь у цій конференції та отримують призові місця, адже для юних дослідників це чудова нагода проявити себе, продемонструвати свої власні наукові доробки та випробувати свій дослідницький потенціал у колі однодумців. Форум щороку організовує Національний еколого-натуралістичний центр за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету біоресурсів і природокористування України та  Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Загалом у фіналі було представлено 173 наукових проекти (177 учасників), за чотирнадцятьма категоріями: Анатомія людини, Фізіологія людини, Ботаніка, Екологія та проблеми довкілля, Енергозберігаючі технології, Зоологія, Мікробіологія, Науки про Землю (географія, геологія), Психологія та поведінка людини, Охорона здоров’я, Фізика, Астрономія, Хімія, Біохімія.

Бажаємо усім учасникам форуму успіхів у науковій діяльності та в житті!

Версія для друку Опубликовано: 05 Листопада 2018
Поділитись: