Вітаємо фіналістку Genius Olympiad !

Вітаємо фіналістку Genius Olympiad ! Наприкінці березня на сайті Genius Olympiad було опубліковано список фіналістів, до яких вперше увійшла вихованка секції математичного моделювання відділення математики Рудик Євгенія Анастасія, учениця 11 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер». Взагалі фіналістами 10 – ої Олімпіади Геніїв за рішенням міжнародного журі було відібрано 32 шкільні проекти з 17 регіонів України. Genius Olympiad – це міжнародний конкурс шкільних проектів щодо проблем оточуючого середовища, який відбувається у різних категоріях: наука, робототехніка, мистецтво та інш.
Проект Рудик Є.А. присвячений утилізації відходів життєдіяльності людини. Ця проблема найбільш болюча у великих містах України, таких як Київ та Львів. Така ж проблема існує у багатьох великих містах світу. Відомий напрям досліджень – екологізація економіки – впровадження та реалізація принципів раціонального використання природокористування та мінімізації негативного впливу на екологічні об’єкти при економічній діяльності людини. Але не менш важливою є економізація екології – економне витрачання екологічних скарбів країни та економічно вигідне перетворення навколишнього середовища. До економізації екології наряду з технологічними аспектами слід віднести і економічну складову при побудові сміттєпереробних заводів. При плануванні нових об’єктів необхідно оцінити їх економічну ефективність.. При цьому математичне моделювання відповідних задач грає важливу роль.

Поздоровляємо Євгенію з вагомим результатом. Бажаємо подальших успіхів.

Нагадаємо, що Євгенія Анастасія Рудик є переможцем другого етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт Малої академії наук України, переможцем конкурсів « ICIS 2020 Україна», «Освітні амбосадорки», «ЕКО ТЕХНО 2020».
Версія для друку Опубликовано: 01 Квітня 2020
Поділитись: