Вікторина «У місті поки що Осінь…» останні запитання

Вікторина «У місті поки що Осінь…» останні запитання 22 листопада 2020 року у відділенні Екології та аграрних наук Київської МАН розпочалася вікторина «У місті поки що Осінь…».

Кожного дня з 22 листопада по 27 листопада о 20:00 ви будете отримувати запитання і відповідати на них. Якщо ви приєдналися пізніше, в останній день, ви ще можете відповісти на всі 6 запитань. Але покваптеся, тому що переможці визначаються згідно з Положення про вікторину ‑ п. 2.3.: «За інших рівних складових Учасників Вікторини, що надіслали першими найбільше число правильних відповідей, переможцями визнаються Учасники, які витратили на відповіді менше часу (визначається часовим проміжком між оголошенням першого питання і останньою правильною відповіддю Учасника).»

Увага!

Останнє, шосте запитання буде розміщено сьогодні, 27 листопада о 20-00. Його вам задаватиме випускниця відділення Екології та аграрних наук Світлана Шугайло.

Нагадуємо, що час на надання відповідей обмежений термінами проведення конкурсу.

Відповіді приймаються до 24.00 28 листопада 2020 року!

Питання вікторини будуть розміщуватись на офіційній сторінці Відділення Екології та аграрних наук у Фейсбук  https://www.facebook.com/kiev.ecology/

П'яте запитання, яке Вам задасть випускниця відділення Анастасія Никитіна вже у етері та чекає на вас, тому покваптеся!

Версія для друку Опубликовано: 27 Листопада 2020
Поділитись: