VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»

VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» Вибираючи професію, мислити потрібно про майбутнє,


але діяти – в сьогоденні. 20 жовтня учні-члени відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН відвідали VII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та II Міжнародну виставку закордонних навчальних закладів «World Edu – 2015».

«Інноватика в сучасній освіті» – це професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні. Це ефективний майданчик, на якому широко представлені інноваційні досягнення в галузі освіти. Під час форуму юні науковці ознайомилися із сучасним навчальним обладнанням та технікою, проектами, програмами, освітніми порталами та електронними освітніми ресурсами для закладів освіти.

Велика увага молодих дослідників була сконцентрована на знайомстві з національними та закордонними навчальними закладами освіти, яких цього року було представлено в достатній кількості, аби задовольнити всі смаки. Під час проведення форуму були презентовані й запропоновані програми та умови навчання в Україні та за кордоном.

Адже куди вступати після закінчення школи – краще вибирати заздалегідь. Вибір майбутньої спеціальності – справа важка, і від правильного вибору може залежати, як складеться життя далі. Добре, якщо вже давно визначився, чого хочеш у житті! А якщо ні? Саме тому учні-члени відділення філософії та суспільствознавства  долучились до огляду навчальних закладів, аби не діяти насліпо, та, поки ще є час, знайти саме той заклад, який би повністю відповідав їхнім мріям та вподобанням.

 Версія для друку Опубликовано: 22 Жовтня 2015
Поділитись: