Відвідання учнями-членами відділення економіки CSR MarketPlacе

Відвідання учнями-членами відділення економіки CSR MarketPlacе 11 грудня учні-члени відділення економіки взяли участь у виставці соціальних та екологічних проектів CSR MarketPlacе (соціально-відповідальне ринкове середовище), яка відбулася у «Президент Готелі». Організатором заходу став Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності». На виставці близько 30 компаній та неурядових організацій, які впроваджують корпоративну соціальну відповідальність (КСВ), звітували перед суспільством, демонструючи на стендах успішні соціальні проекти та їх результати. Найбільше враження на старшокласників справили стенди таких організацій: "Інтерпайп", ДТЕК, «Київстар», life:), «Інтел», «Platinum Bank», «Миронівський хлібопродукт», «Метро Кеш енд Кері», ПрАТ «МТС УКРАЇНА», «Samsung», «Foxtrot», ВГО "Жіночий консорціум України", Міжнародний центр розвитку ділової етики, ООН в Україні тощо. Юні економісти мали можливість не лише ознайомитися з соціальною діяльністю компаній, особисто поспілкуватися з її представниками, а й одержати різноманітні презентаційні матеріали, зокрема, звіти про корпоративну соціальну відповідальність.
Корпоративна соціальна відповідальність представляє собою добровільний позитивний внесок організації на користь суспільства, допомогу у вирішенні актуальних соціальних проблем, додаткову турботу про споживачів, працівників, громади та навколишнє середовище в усіх аспектах її діяльності.Учні мали унікальну нагоду відвідати такі заходи у рамках виставки та послухати виступи провідних експертів та фахівців з КСВ:  
  • круглий стіл «Політика ЄС та України з корпоративної соціальної відповідальності: чи можливе порівняння?»;


  • круглий стіл «Нефінансова звітність: тенденції  в Україні»;


  • презентацію першого в Україні гайду з відповідального маркетингу;


  • дискусію «Ефективні моделі співробітництва громадських організацій та бізнесу»;


  • дискусію «Компетенції успішного КСВ менеджеру: що необхідно знати».

Сподіваємось, старшокласники зацікавились актуальною темою соціальної відповідальності бізнесу перед суспільством та будуть у подальшому висвітлювати її у своїх науково-дослідницьких роботах.Версія для друку Опубликовано: 14 Грудня 2012
Поділитись: