Відвідання Музею меліорації і водного господарства України

Відвідання Музею меліорації і водного господарства України 30 жовтня учні-члени відділення наук про Землю Київської Малої академії наук учнівської молоді відвідали Музей меліорації і водного господарстваУкраїни при Бортницькому міжрайонному управлінні водного господарства імені М.А. Гаркуші.


Під час екскурсії школярі ознайомились  з історією  становлення та розвитку галузі водного господарства в Україні. Учні дізналися, що таке меліорація та які області  нашої держави потребують меліоративних  робіт. Вони розглянули  карти та схеми перерозподілу водних ресурсів на півдні України для кращого забезпечення господарських потреб регіонів.З цікавістю  МАНівці розглянули експозицію музею, присвячену ветеранам та передовикам галузі, з подивом дізнались, що високими державними  нагородами (Герой соціалістичної праці) відзначались не лише керівники галузі,  а й прості робітники − будівельники, кранівники, машиністи екскаватора.

 Багато запитань про розвиток галузі  в наш час, про водоохоронні заходи, про підтримку  меліоративних споруд в належному стані, про перспективи та майбутнє водогосподарської галузі поставили учні  співробітникам музею.Подібні практичні заняття   допомагають МАНівцям усвідомити важливість знань з гідрології, кліматології  та геології  для формування та розвитку багатьох галузей господарства  нашої держави.

Версія для друку Опубликовано: 04 Листопада 2013
Поділитись: