Відкриття секції «Оптика та лазерна фізика»

Відкриття секції «Оптика та лазерна фізика» 13 жовтня у Київській Малій академії наук учнівської молоді відбулося відкриття нової секції – «Оптика та лазерна фізика».


З вітальним словом до юних дослідників звернулися: директор КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» Володимир Олексійович  Васинюк, декан фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Микола Володимирович Макарець.

МАНівці із захопленням спостерігали за експериментами та дослідами, які проводили провідні фахівцікафедри оптики фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.Про розвиток та перспективи оптичних та лазерних досліджень у науці та майбутню роботу секції розповів професор кафедри оптики фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Сергій Вікторович Кондратенко. А міжнародні можливості в галузі оптики та лазерної фізики описав президент осередку Міжнародного товариства оптики та фотоніки в КНУ імені Тараса Шевченка Данило Павлович Бабіч.

Учні із захопленням ділилися своїми враженнями від демонстрації цікавих дослідів в галузі оптики та лазерної фізики із представниками засобами масової інформації.

Отже, програма заходу була такою:
  • урочисте відкриття секції оптики та лазерної фізики відділення фізики та астрономії Київської МАН;


  • ознайомлення учасників з напрацюваннями Київської МАН;


  • огляд перспективних міжнародних програм в галузі оптики та лазерної фізики за участю учнів-членів Київської МАН;


  • ознайомлення учнів з високотехнологічним оптичним приладобудуванням та його станом в Україні, а також з перспективами здобуття освіти в галузі оптики та лазерної фізики на фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Версія для друку Опубликовано: 15 Жовтня 2015
Поділитись: