Відкриття «Наукового центру учнівської молоді»

Відкриття «Наукового центру учнівської молоді» Національний університет «Києво-Могилянська академія» спільно з Київською Малою академією наук створили «Науковий центр учнівської молоді».


Відкриття центру проходило 5 березня в актовому залі І корпусу Академії, де зібралися учні київських шкіл, вчителі, викладачі Академії та педагоги Київської МАН. У святковій і водночас діловій атмосфері учні знайомилися з історією славетного закладу та його сьогоденням, перспективами власної науково-дослідницької роботи в стінах Академії, про що із неабияким захопленням розповідала декан природничого факультету Ірина Георгіївна Вишенська.

Далі було захоплююче «занурення» юних науковців у світ науки. Представники Академії з великим задоволенням провели дуже цікаві екскурсії сучасними лабораторіями хімії, фізики,генетики, екології.Лабораторії забезпечені сучасним обладнанням, у них працюють прекрасні фахівці, які досліджують актуальні проблеми, їхня наукова робота інтегрована у міжнародний науковий простір.

Висновок єдиний ‒ майбутня співпраця досвідчених вчених Національного університету «Києво-Могилянська Академія» та учнів-членів Київської Малої академії наук сприятиме профорієнтаційному вибору школярів, допоможе визначитися з темами досліджень, навчить любити і поважати науку, прививатиме перші навички дослідницької роботи, і, неодмінно, послужить мотивацією стати студентами престижного закладу.

Заняття з учнями будуть проходити кожного 4-го вівторка.Орієнтовна чисельність навчальної групи – 25-35 осіб. Початок – о 16.00Запис на заняття, питання та консультації за телефоном або електронною поштою.

Куратор проекту Ісаченко Олена Миколаївна,м.т. 0990775572;  man-kiev-en@ukr.net Версія для друку Опубликовано: 07 Березня 2014
Поділитись: