Відкрита лекція "ГІС-технології як спосіб набуття та обробки географічної інформації"

Відкрита лекція "ГІС-технології як спосіб набуття та обробки географічної інформації" У рамках співпраці між відділенням наук про Землю КПНЗ "КМАН учнівської молоді" та географічним факультетом Київського Національного університету імені Тараса Шевченка у середу 21 квітня 2021 р. о 16.00 відбудеться відкрита лекція "ГІС-технології як спосіб набуття та обробки географічної інформації".

Спікерка: КУПАЧ Тетяна Геннадіївна, кандидатка географічних наук, доцентка географічного факультету Київського Національного університету імені Тараса Шевченка

ГІС-технології дуже складна нова тема шкільної географії України, яку запроваджено у рамках Нової української школи.

Найбільше уваги приділено цим сучасним видам географічних досліджень в 11 класі при вивченні особливостей застосування електронних інтерактивних засобів у практичних напрацюваннях. Багато сучасних програм та додатків до смартфонів на основі ГІС-технологій міцно увійшли до повсякденного життя, зокрема, це всі сучасні навігатори для легкових автомобілів, інтерактивні карти та пошукові сервери, системи спостереження за погодою та її прогнозування. На лекції буде цікаво та у доступній формі розкрито особливості застосування ГІС-технологій для пошуку, накопичення, оброблення географічної інформації, показані шляхи її застосування у географічних дослідженнях України. Таким чином учителі та учні матимуть змогу отримати вичерпну інформацію про сучасні географічні дослідження та поставити власні запитання.

21.04.2021 р. о 16:00 переходьте за посиланням Zoom https://us02web.zoom.us....

Ідентифікатор конференції: 810 9907 2071

Код доступу: 685660.

Чекаємо допитливих учнів й талановитих вчителів на відкритій лекції!!!

 

Версія для друку Опубликовано: 19 Квітня 2021
Поділитись: