Відділення української філології продемонструвало свої інноваційні розробки

Відділення української філології продемонструвало свої інноваційні розробки


Відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН взяло участь у Х міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті». 24 жовтня керівник секції літературної творчості Годік Катерина Олександрівна презентувала методичну розробку «Літературна пригода, подорожі ЛітКота». Під час презентації всі охочі могли за допомогою ігрового кубика та фішки пройти настільну мапу, виконати низку цікавих завдань з української мови та літератури, а також збагатити свої власні знання у цій царині. Всі учасники, яким вдалося пройти гру повністю, отримали невеличкі сувеніри від Київської МАН, які будуть нагадувати їм, що навчання – це корисно, престижно і весело.

Літературна пригодила зацікавила гостей виставки різних вікових категорій. У грі із задоволенням брали участь вчителі київських шкіл, батьки, старшокласники. Але найприємнішою була увага до методичної розробки відділення української філології та мистецтвознавства зовсім маленьких майбутніх науковців – учнів, яким виповнилось лишень 7-8 років.

Всі учасники висловили бажання ще раз пройти «літературну пригоду». Поки вони готуються до того, автор гри планує розробити нову карту і нові, не менш цікаві завдання, якими зможе порадувати гравців вже на наступному великому заході, адже відділення української філології та мистецтвознавства ніколи не зупиняється на досягнутому.

Версія для друку Опубликовано: 25 Жовтня 2018
Поділитись: