Відділення наук про Землю - достойний фініш

Відділення наук про Землю - достойний фініш


От і закінчився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у відділенні наук про Землю Київської Малої академії. Написані контрольні роботи з базової дисципліни – географії, захищені наукові дослідження. Майже 125 МАНівців вчилися цього навчального року їх написання, поглиблюючи свої знання з географії, набуті у школі.

У ході захистів у 5-ти секціях відділення поважне журі, у складі якого були кандидати наук із профільної дисципліни, провідні науковці київських інститутів Національної академії наук, вчителі шкіл, заслухали учнівські роботи, серед яких було немало дуже цікавих та змістовних.

Кліматологи досліджували процеси, пов’язані із забрудненням атмосферного повітря шкідливими речовинами, занурювали присутніх у таємниці змін клімату, гідрологи вивчали динаміку гідрографічних показників та хімічного складу води озера Світязь, як найбільшого представника з групи Шацьких озер, геологи віднайшли рештки фауни в облицювальному камінні Київського метрополітену, вивчали землетруси та особливості їх прояву на території України.

А завершили захист восьмикласники – учні, які переймуть естафету  географів-дослідників у випускників відділення наук про Землю.

Можна полегшено зітхнути… Але попереду ще підготовка переможців до ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт, вибір нових тем на наступний навчальний  рік та початок підготовки до їх написання.

Бажаємо успіхів всім учасникам ІІ етапу в подальшому вивченні найцікавішої науки всіх часів – географії, а переможцям – підтвердити це звання на наступному етапі конкурсу-захисту!

 


 

Версія для друку Опубликовано: 27 Лютого 2019
Поділитись: