Відділення філософії та суспільствознавства вітає фіналісток “Освітні амбасадорки”

Відділення філософії та суспільствознавства вітає фіналісток “Освітні амбасадорки” Відділення філософії та суспільствознавства пишається яскравим фіналом конкурсу «Освітні амбасадорки Київської МАН» – справжнім святом розуму, креативу та чарівності, яке відбулось 26 лютого у  неповторній атмосфері залу «Атріум» Національного музею Тараса Шевченка.

Натхненна творчість, неймовірні вишукані образи та наукові пошуки і просвітницька діяльність. Так! Безперечно! Це поєднання втілилось у тендітних дівчатках!

У фіналі конкурсу за звання найкращої амбасадорки із 13 юних дослідниць змагались вихованки відділення:

- Аджієва Еміне, учениця 10 класу СЗШ №329 «Логос» імені Георгія Гонгадзе;

- Антоненко Анна, учениця 11 класу СЗШ №13 ім. І. Хитриченка;

- Войтюк Дарія, ліцеїстка 202 взводу Юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ.

Девізом конкурсу став заклик: «Гендерна рівність та лідерство дівчат у науці, освіті, професіях!». Талановиті учасниці конкурсу стали прикладом тих дівчат, які кидають виклик сьогоденню і голосно заявляють, що у нашої української науки є безцінне – це вони, наші найталановитіші діти!

Кожна юна ОсА познайомилась із своєю менторкою, жінкою, що вже досягла успіхів у своїй професії, бізнесі, громадській діяльності.

І надзвичайно приємна звістка – приз глядацьких симпатій за результатами онлайн голосування отримала Войтюк Дарія, вихованка відділення філософії та суспільствознавства.

Дякуємо вам – креативні, ерудовані, комунікативні ОсА! Впевнені, саме ви станете інтелектуальною та суспільною елітою нашої держави. Бажаємо вам подальшого розкриття ваших талантів, безмежного потенціалу, відкриття нових перспектив у творчості та наукових пошуках!

А ще, хочемо висловити велику пошану за виховання і любов вашим батькам, адже за кожною талановитою дитиною стоїть міцна батьківська стіна турботи, любові та підтримки!

 

Версія для друку Опубликовано: 28 Лютого 2020
Поділитись: