Альманах «ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я: Путівник для дітей та дорослих»

Альманах «ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я: Путівник для дітей та дорослих» В третій частині альманаху «ЯК виЖИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ЗБЕРЕГТИ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ`Я: Путівник для дітей та дорослих» піде мова про евакуацію.

Під час війни багато мешканців України опинились безпосередньо в зоні бойових дій або поряд з ними. Їхні домівки обстрілюють та руйнують, а на тимчасово окупованих територіях їм загрожують знущання й тортури. В таких умовах евакуація є основним способом захисту населення.  І сьогодні, коли кожен громадянин має допомогти ЗСУ перемогти, а підтримка цивільних буде ефективнішою з  більш безпечних місць, організованість та дисципліна кожного в період евакуації полегшить та прискорить її здійснення!

Багато хто зі свого досвіду вже знає, що таке евакуація, як складно у критичний момент зосередитись, вирішити, що обов’язково треба взяти з собою, де знайти інформацію про час та місце збору, яким транспортом від’їжджати, як підготувати дітей до евакуації, куди звертатись на новому місці, де шукати допомогу та прихисток…

На жаль, війна в Україні триває, і багато людей все ще змушені полишати свої домівки та вирушати у більш безпечні місця. А тому питання евакуації залишається актуальним. Отже, не варто нехтувати порадами щодо підготовки до евакуації та поведінки під час неї. Це може зберегти вам та вашим близьким життя та здоров’я.

Об’єднаними зусиллями, допомагаючи та підтримуючи один одного, ми переможемо!

Слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/kyiv.man

Шукайте сторінки альманаху на facebook Київської МАН за хештегом: #путівник_КМАН

Київська МАН бажає всім мирного неба! Слава Україні, ЗСУ та українському народу!

Версія для друку Опубликовано: 20 Травня 2022
Поділитись: