Вебінар про здоровий спосіб життя для освітян м. Києва від Київської МАН

Вебінар про здоровий спосіб життя для освітян м. Києва від Київської МАН 27-28 березня 2020 року Київська МАН в рамках освітнього фестивалю управлінської майстерності «KyivEdFest» провела весняний освітянський онлайн конгрес :  «Час змін – час нових рішень». Тематика вебінарів визначалась згідно з освітянськими потребами сьогодення.  Під час вебінарів освітяни столиці навчилися не лише управляти змінами, взаємодіяти та комунікувати з цифровим поколінням Альфа, дізналися про алгоритм роботи з задачами ТРИЗ/ ТРВЗ та навчилися створювати картки для завдань, а й опанували дуже корисні прийоми здорового способу життя,що є особливо важливим в умовах загальнонаціонального карантину.
28 березня тренер Лора ФІЛІППОВА, дієтологиня-консультантка, нутриціологиня, волонтерка національного проекту «Здорове харчування для дітей», експертка 1+1, у рамках цього конгресу провела  семінар «Здоровий спосіб життя. Як підтримувати своє здоров’я та бути завжди у гарній формі» для столичних педагогів.

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. Адже стан здоров’я населення України свідчить про існування реальної загрози вимирання нації. Справедливими є слова: «Гроші втратив – нічого не втратив, час втратив – багато втратив, здоров’я втратив – все втратив».  Людина сьогодні звикла сподіватися не на захисні сили свого організму, а на могутність медицини. Академік Амосов стверджував: «Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим».

Так що таке здоров’я? Здоров’я – це висока працездатність, гарний настрій, упевненість у собі. Фізичне здоров’я дає гарне самопочуття, бадьорість, силу. Психічне здоров’я дарує спокій, чудовий настрій, доброту, веселість. Соціальне здоров’я забезпечує успішність у навчанні. Але ніщо з цього не дається задарма. Для того. щоб зберегти своє здоров’я, треба докладати неабияких зусиль.

Спосіб життя насуттєвіше впливає на здоров'я людини. Змінити його відповідно до принципів здорового способу життя складно, але можливо, бо це залежить від самої людини.  А як саме це зробити, розповіла педагогам Лора Філіппова, яка  переконана, що ЗСЖ - це, в першу чергу, здоровий мозок і задоволення від життя!

Під час вебінару освітяни дізналися про основи здорового способу життя для школярів та вчителів, які є  запорукою підтримки фізичної  активності та професійної продуктивності.  Нам дуже приємно, що його учасники дали високу оцінку отриманим знанням, та ми дякуємо за співпрацю дієтологиню-консультантку, нутриціологиню, волонтерку національного проекту «Здорове харчування для дітей», експертку 1+1 Лору Філіппову!

Версія для друку Опубликовано: 01 Квітня 2020
Поділитись: