Вебінар «Дитяче мистецтвознавство» з Ганною Владимирською

Вебінар «Дитяче мистецтвознавство» з Ганною Владимирською Продовжуємо наші МАНдри у світ мистецтва разом! Вебінар, який відбудеться 6 травня 2020 року о 19 годині, продовжить знайомити дітей і батьків з історією та практикою світового образотворчого мистецтва.

Діти не читають критики і не стежать за аукціонними рекордами.

Їм просто може подобатися або не подобатися картина, їх вражають або дивують ті чи інші деталі та об'єкти.

Нам належить зрозуміти, за що ми любимо ті чи інші твори мистецтва?

Принцип простий: ми обговорюємо з Вами роботу відомого художника і просимо розповісти, про що картина? А потім, всією групою любителів мистецтва, ділимося цією думкою з Вами.

Для участі у вебінарі необхідно зареєструватися за електронною поштою, надіславши на адресу artforyoukiev@gmail.com  короткий лист з ПІБ та е-mail. Після чого у день події, за декілька годин до початку, Вам надійде посилання для відвідування вебінару.

Остання наша родинна МАНдрівка у світ мистецтва зібрала в одному віртуальному просторі більш ніж 300 учасників.

Після вебінару на своїй сторінці на Facebook  керівник секції історичного краєзнавства відділення історії  Ганна Овсіївна Владимирська написала:

«Дорогі шанувальники мистецтва для всієї родини! Як показав час, після першої нашої бесіди в циклі "Ігри шедеврів" (про мистецтво для всієї родини) новий проєкт затребуваний і цікавий всім - від малого до великого. Ось, що пишуть учасники нашої бесіди. Думаю, Вам теж буде цікаво познайомитися з думками дорослих і дітей:

Турло Лариса (мати):

Велике спасибі, Ганно Овсіївно. Була дуже рада взяти участь у вебінарі. Ми з дітьми отримали не тільки велике задоволення, але і дізналися багато нового і цікавого. Під час карантину так чудово відволіктися і пірнути в чудовий світ мистецтва, поміркувати про прекрасне. Спасибі, що навіть при таких умовах, у Вас не банальна лекція, а захоплююча бесіда з цікавими питаннями. Чекаємо з нетерпінням наступну.

Турло Максим ( студент І курсу, випускник Київської МАН):

Я дуже вдячний Ганні Овсіївні за чудовий проєкт. Коли немає можливості прийти на лекцію, так чудово, що є можливість взяти участь у вебінарі. Дуже інформативно, завдяки питанням було відчуття, що це не вебінар, а ми перебуваємо в одному залі. Прекрасні слайди, цікава інформація. Я гарно і з користю провів час. Чекаю продовження.

Турло Єгор ( учень 5 класу):

Ганно Овсіївно, велике спасибі. Дуже добре, що ви проводите такі вебінари. Коли настільки набридло сидіти вдома, так чудово сходити кудись хоча б віртуально. Я дізнався багато нового, з користю і задоволенням провів час. Мені сподобалися запитання, слайди, інформація. Чекаю наступний вебінар.

Ольга:

Було цікаво та пізнавально. Це наша перша зустріч з лектром. Сподобався матеріал та манера подання, дитині було трохи важко сприймати, бо було багато нової для неї інформації, однак після закінчення запитала «Коли наступна зустріч», так що інтерес є, а це головне. Будемо слухати разом. Особисто моя думка: таких проєктів має бути більше.

Бойко Ольга (мати):

Сьогодні прослухали першу он-лайн лекцію Ганни Овсіївни Владимирської з циклу «Ігри шедеврів». Як завжди, навіть через екран, розповідь Ганни Овсіївни захоплює і переносить у світ мистецтва, такий чарівний і незвіданий, особливо для дітей. Вона пояснює досить складний матеріал просто і зрозуміло, викликає зацікавленість, змушує питаннями зупинитись, обміркувати звичні речі і побачити їх з іншого боку. Наприклад, питання, чи має мистецтво зображувати лише прекрасне, змушує замислитись над багатогранністю світу. Це дозволяє дітям розширити свій кругозір, розвивати мислення і познайомитись ближче з мистецтвом. З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей.

Бойко Аня ( учениця 5 класу):

Мені дуже подобаються лекції Ганни Овсіївни. На них дізнаєшся багато цікавого. Зараз лекції в он-лайн варіанті, але це все одно дуже цікаво. Мені сподобалась перша лекція із циклу «Ігри шедеврів», найбільше запам’ятались розповіді про світильник-хмару і незвичну круглу полицю для книг.

Маша Денисова ( учениця 5 класу):

Хоч я не люблю довго сидіти та слухати, але на цій лекції все було цікаво й зрозуміло. Я дізналася багато нового про мистецтво, художників та відомі картини. Найбільше з розповіді запам'яталася картина Леонардо да Вінчі «Благовіщення». Ганна Овсіївна дуже гарно розповіла про янгола, що приніс благу новину, та інші символи цієї картини.

Наталія Денисова (мати):

Це не перший досвід спілкування з Ганною Овсіївною, але раніше наші зустрічі носили більш серйозний характер, оскільки були розраховані на дорослих. А мені завжди хотілося, щоб долучитися до мистецтва могли і мої діти. І ось з появою проєкту «Ігри шедеврів» з'явився такий шанс. Тепер ми можемо разом слухати захоплюючі бесіди і потім обговорювати почуте. Це допоможе Вам краще зрозуміти своїх дітей, адже їх погляд на ту чи іншу картину, художника або скульптуру може кардинально відрізнятися від погляду дорослої людини. Додатковим бонусом також може стати спільне відвідування музеїв. Після зустрічей з Ганною Овсіївною діти більш усвідомлено ходять залами музею, і не кажуть «Коли ми вже підемо звідси?», впізнають окремі види творів і можуть оцінити їх красу. Для мене дуже важливо, що вони можуть вже зараз відкрити для себе світ мистецтва. Сподіваємося на тривале продовження проєкту і ще не одну захоплюючу зустріч. Дякуємо і до нових зустрічей.

Олена Мельничук:

Дякую за лекцію. Відчуття: немов пройшлася улюбленими вуличками і вдихнула свіжого повітря. Зачепило! Особливо вразив Гюстав Клімт "Золота Адель". Пригадалась моя подорож до Відня і виставка робіт Г.Клімта. Дякую!

Нагадаємо домашнє завдання минулого вебінару:

Ваша версія назви картини видатного киянина Казимира Малевича «Чорний квадрат».

До нової захоплюючої  МАНдрівки в світ Прекрасного  6 травня !!!
Реєструйтеся за електронною поштою,  надіславши на адресу artforyoukiev@gmail.com короткий лист з ПІБ та е-mail. 

Приєднуйтесь до нас!!!

Версія для друку Опубликовано: 04 Травня 2020
Поділитись: