Вчимося бути дослідниками

Вчимося бути дослідниками


21 листопада 2018 відбулося чергове заняття в «Школі юного науковця» в межах проекту «Вчимося бути дослідниками» для учнів 2-4 класів. Тема заняття – дослідницькі інструменти (наукові прилади).

Під час заняття учні майстрували "водяну лінзу" (лупу, об`єктив), випробували її, роздивляючись дрібні предмети – камінці, ракушки, монетки тощо. У виготовленні  "водяної лупи" дітям допомагали батьки. Можливості сучасних наукових приладів проникати за межі мікроскопа безпосередньо доступного для людського сприйняття було продемонстровано на прикладі мікроскопа та телескопа – були представлені отримані за допомогою мікроскопа знімки тканин та окремих частин тіла людини та знімки космічних тіл, зроблених орбітальним телескопом "Хаббл".

Діти також представили результати виконання домашнього завдання – тестування різних речовин індикатором з червоної капусти. Тут треба відмітити ретельність фіксації та упорядкованість представлення дітьми результатів своєї роботи. Так ми опановуємо культуру організації праці і ведення досліджень.  

Версія для друку Опубликовано: 23 Листопада 2018
Поділитись: