Важливий досвід молодих дослідників-пошуковців

Важливий досвід молодих дослідників-пошуковців 20 листопада 2020 року вихованці відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» взяли участь в роботі ІІ Міжнародної конференції «Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно-правові, соціально-економічні аспекти розвитку».

Вихованці відділення разом із досвідченими науковцями, науково-педагогічними працівниками та здобувачами вищої освіти всіх рівнів навчання обговорювали актуальні питання розвитку держави, регіонів та суб’єктів господарювання, ділились враженнями та напрацюваннями.

Такий захід став неймовірно важливим досвідом для молодих дослідників-пошуковців. Він сприятиме майбутньому формуванню чіткої позиції у всіх сферах життя. Завдяки чіткій організації заходу, учасники конференції змогли відчути справжню наукову атмосферу й отримати позитивні емоції від спільної праці.

Від імені юних науковців та колективу відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» висловлюємо глибоку подяку організаторам та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Успіхів нам, наукових звершень та натхненних пошуків!

Версія для друку Опубликовано: 23 Листопада 2020
Поділитись: