Урочистий захист юних полоністів у відділенні іноземної філології та зарубіжної літератури Київської МАН!!!

Урочистий захист юних полоністів у відділенні іноземної філології та зарубіжної літератури Київської МАН!!! 27 лютого  2020 року у затишних стінах ліцею «Престиж» м. Києва   відбувся захист науково-дослідницьких робіт у секції «Польська мова». Цього року на захист ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з польської мови були запрошені спеціальні гості  – пані  Ева Матушек-Заґата, радниця Посла з питань науки та освіти Посольства Республіки Польща в Україні  та пані Моніка Ціхоцка – дружина Посла Республіки Польща в Україні, які висловили свої вітання юним дослідникам і подарували цінні подарунки.

Захищали свої наукові доробки  учні  9 - 10 класів. Серед представлених тем були: «Значення слов’янської міфології в українській повісті «Тіні забутих предків» та в польській повісті «Старий переказ». Порівняльний аспект в контексті польської та української мовних картин світу»,  «Відтворенні ономатопеї в польській та українській мовах. Порівняльний аспект», «Порівняння як улюблений художній засіб Хенрика Сенкевича в його повісті «Листи з Африки»».

Ми вдячні членам журі, які заслухали захисти учнівських наукових досліджень та неупереджено і об’єктивно оцінили учасників конкурсу, надали  рекомендації, щодо подальшого розширення своїх проєктів.

Окрема подяка адміністрації та вчителям ліцею «Престиж» м. Києва за теплий прийом!

 

Версія для друку Опубликовано: 28 Лютого 2020
Поділитись: