Урочиста церемонія нагородження переможців та активних учасників ІІ етапу конкурсу-захисту МАНУ у відділенні філософії та суспільствознавства

Урочиста церемонія нагородження переможців та активних учасників ІІ етапу конкурсу-захисту МАНУ у відділенні філософії та суспільствознавства 22 травня у Київському міському будинку вчителя відбулась урочиста церемонія нагородження переможців, призерів та активних учасників ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у відділенні філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді.


Привітати юних дослідників прийшли: Радим Васильович Губань – з авідувач кафедри правознавства НПУ імені М.П. Драгоманова, кандидат юридичних наук, доцент; Станіслав Ігорович Шитий – доцент кафедри теорії та історії держави і права НПУ імені М. П. Драгоманова, кандидат юридичних наук; Світлана Анатоліївна Крилова – професор, завідувач  кафедри філософської антропології НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор філософських наук;  Дмитро Олександрович Горєвой –– помічник-консультант народного депутата України – голови підкомітету з питань державної політики у сфері свободи совісті та релігійних організацій Комітету з питань культури і духовності Верховної Ради України; Вікторія Юріївна Кришмарел – старший науковий співробітник відділу суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат філософських наук; Ірина Вікторівна Рибак – доцент кафедри суспільних наук Університету економіки та права «КРОК», кандидат політичних наук.

Завідувач відділення філософії та суспільствознавства, керівник секції правознавства Тетяна Юріївна Кот привітала всіх присутніх з успішним завершенням всіх етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ та закінченням навчального року, а також підбила підсумки роботи відділення за 2016−2017 навчальний рік. Керівники секцій: філософії –  Надія Богданівна Адаменко – доцент кафедри філософії НПУ імені М.П. Драгоманова, кандидат філософських наук, та правознавства – Сергій Вікторович Баценко – заступник директора Київської МАН з адміністративно-господарської роботи, прозвітували перед присутніми про наукові звершення 2016-2017 навчального року  та висловили переможцям вдячність за виявлені завзятість, активність і працелюбство, волю до перемоги. Наставники юних дослідників також відзначили тенденцію до зростання кількості учасників секцій.

Окремі слова вдячності були адресовані вчителям, науковим та педагогічним керівникам, батькам, які зробили все для того, щоб їхні вихованці, діти змогли розкрити свій потенціал, зробити перший успішний крок у велику науку. Після вручення  учням, вчителям, науковим та педагогічним керівникам дипломів, грамот та подяк присутні ще довго не розходилися, оскільки святковий настрій  та радісні емоції переповнювали усіх.

Сподіваємось, що і  наступного року юні дослідники продемонструють такий же високий рівень своїх  наукових пошуків!Версія для друку Опубликовано: 24 Травня 2017
Поділитись: