UNICEF Ukraine та STEM is FEM провели для дівчат зі всієї України каву-розмову про supergirls та їхні superskills

UNICEF Ukraine та STEM is FEM провели для дівчат зі всієї України каву-розмову про supergirls та їхні superskills Ми там були!!! 8 жовтня 2020 року в UNIT.City говорили з чоловіками-лідерами ІТ про рівність можливостей в техіндустрії та жінок, які надихнули їх на професійні досягнення, адже про ідеї рівності варто говорити усім незалежно від статі!

Дискутували про те, які навички та компетенції необхідні дівчатам у сучасному світі, щоб почати власну справу у сфері технологій та подолати будь-які перешкоди на своєму шляху.

"Ми віримо у відкритий діалог про рівність, доступ до навчання та розвитку як з чоловіками так і з жінками. Адже будувати чи долати бар'єри – це вибір кожного та кожної з нас, незалежно від статі," – заздалегідь проголосили організатори.

До заходу приєдналися й наші дівчата з відділення технічних наук: Софія Павлова – учениця 11 класу Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ" та одна з «Освітніх амбасадорок», Аліна Вороніна – учениця 9 класу гімназії НПУ імені М.П. Драгоманова та Софія Санжаровська – учениця 11 класу Українського Фізико-Математичного Ліцею (УФМЛ) на чолі із завідувачкою відділення Станіславою ІГНАТОВОЮ, керівницею секції інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій. Також до заходу долучилися ще дві дівчини з «Освітніх амбасадорок» – Еміне Аджієва та Діана Кравченко.

Крім того, однією із гостей на каві-розмові була Ганна САРИБОГА, керівниця секції "Smart-технології, мікроконтролери та роботизовані системи", керівниця Інжинірингової школи Noosphere КПІ, старший викладач кафедри електронних пристроїв та систем факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського.

А ще – дівчат чекала захоплююча екскурсія по UNIT.City.

Якщо ви не змогли відвідати подію наживо – не сумуйте, адже була передбачена трансляція. Переглянути подію можна на сторінках UNICEF UkraineSTEM is FEM та UN Women Ukraine у фейсбуці.

У кожної дівчини — своя супер сила. Розкажи про свою!

Версія для друку Опубликовано: 09 Жовтня 2020
Поділитись: