Учні-члени секції іспанської мови вперше святкують Міжнародний день освіти

Учні-члени секції іспанської мови вперше святкують Міжнародний день освіти


24 січня 2019 року в усьому світі вперше святкували Міжнародний день освіти. Свято офіційно встановила Генеральна Асамблея ООН минулого року. 3 грудня 2018 року ООН ініціювала проведення Глобальної конференції з питань освіти. На заході було прийнято запропоновану Нігерією резолюцію, що підтримувала би розвиток доступної освіти для всіх категорій населення. На честь прийняття започаткували Міжнародний день освіти.

Започаткувавши цей День, держави-члени наголосили на важливості рівноцінної за якістю освіти на всіх рівнях, аби всі люди мали можливість для продовження освіти протягом усього життя, що допомагало б їм набувати необхідних знань та навичок і дозволяло брати повноцінну участь у житті суспільства та робити внесок у забезпечення сталого розвитку.

Учні-члени секції іспанської мови відділення іноземної філології та зарубіжної літератури КМАН УМ долучилися до святкування Міжнародного дня освіти, яке відбулося в НВК № 176 імені Мігеля де Сервантеса м. Києва.

Саме цього дня до закладу освіти завітав носій іспанської мови пан Карлос Моліна Уетос, викладач академії «Еспаніта». Гість розповів юним науковцям про особливості граматики іспанської мови, дав поради як покращити свої знання і побажав талановитій молоді успіхів у ІІ (міському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з іспанської мови учнів-членів МАН України. 

Версія для друку Опубликовано: 28 Січня 2019
Поділитись: