Участь учнів-членів відділення історії та географії Київської МАН у конференції «Від духовних джерел Візантії до сучасності»

Участь учнів-членів відділення історії та географії Київської МАН у конференції «Від духовних джерел Візантії до сучасності» 20 лютого 2012 року в Київському славістичному університеті відбулась ХІІ Всеукраїнська наукова конференція аспірантської, студентської та учнівської молоді «Від духовних джерел Візантії до сучасності». Відкриття конференції почалось з молебну на честь трьох ієрархів-святителів: В.Великого, І.Златоуста і Г.Богослова та виступу чудового ансамблю православного співу «Sakra». Потім учасників привітали ректор Славістичного університету та аташе посольства Греції в Україні.


 На пленарному засіданні з науковими доповідями виступили вчені – кандидати та доктори наук із Греції, Таврійського університету, Київської духовної академії, Академії муніципального управління та Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Прослухавши змістовні доповіді, учасники продовжили роботу у трьох секціях :
  • Теологія. Історія. 


  • Філологія.


  • Література, культура.У конференції взяли участь члени секцій історії України, всесвітньої історії та археології. Всі доповіді відбулися на секції теології та історії. З доповідями виступили: керівник відділення історії і секції історії України Сивенко С.М., керівник секції археології Кухарська О.М., члени секцій історії України та всесвітньої історії Колесникова А.В., Школа А.А., Шевчук П.В., Божко М.В. та Шувалова А.С., також випускники секції археології, а нині – студентки історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Андрійович М.П. та Чечуліна І.О.

Ця конференція є одним із заходів у ході реалізації проекту «Діалог культур: Україна – Греція», який  започаткувала Академія керівних кадрів культури та мистецтва. До участі в проекті долучилась Київська Мала академія наук учнівської молоді. Члени Київської Малої академії наук учнівської молоді протягом року працювали над науково-дослідними роботами, що відповідають тематиці проекту. Підсумком їх роботи став успішний захист робіт під час ІІ етапу (міського) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України. та  виступ на науковій конференції у Київському славістичному університеті. Усі  тексти доповідей будуть надруковані у збірці матеріалів конференції.

Версія для друку Опубликовано: 23 Лютого 2012
Поділитись: