У всьому світі 17 січня відзначається Міжнародний День дітей-винахідників (Kid Inventors' Day)

У всьому світі 17 січня відзначається Міжнародний День дітей-винахідників (Kid Inventors' Day) Історія знає безліч прикладів винаходів, в яких діти грали одну з ключових ролей. Це не дивно, адже їх погляд на звичайні для нас об’єкти та ситуації - зовсім незвичайний. Вони цілком можуть помітити те, що нами, з тієї чи іншої причини, просто проігноровано. Діти - відмінні винахідники.
З огляду на незаперечні факти дитячої винахідливості, в міжнародному середовищі виникла ідея щорічного проведення Дня дітей-винахідників. Датою цієї календарної події була обрана дата народження Бенджаміна Франкліна - 17 січня, який був не тільки одним з фундаторів незалежності США, а й з 12-ти років цікавився винахідництвом.

Щорічно винахідництвом займаються близько 500 000 дітей у світі, серед яких понад 8000 вихованців Київської МАН. І це їхнє свято!

Саме сьогодні, у Міжнародний день дітей-винахідників, Київська МАН презентує серію інтерв’ю-реплік з юними зірками української науки. Переможці найпрестижніших світових та вітчизняних конкурсів, олімпіад та фестивалів діляться думками про свої дослідницькі проєкти. Відверті зізнання та оригінальні роздуми від тих, чиї дослідження і винаходи заслуговують на найвище світове визнання, найкраще доводять, що НАУКА – це таки СУПЕРСИЛА!

Київська МАН вітає усіх юних  дослідників, винахідників, пошукачів та творців, а також їх натхненних наставників,  з професійним святом! Наснаги вам і найсприятливіших  умов для вдалих  експериментів!

Будьте винахідливі!

https://www.youtube.com/watch?v=V7Qw42aFSSg&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=r0s5T72LByQ&feature=youtu.be

Версія для друку Опубликовано: 17 Січня 2020
Поділитись: