У Новий Рік – з новим проектом

У Новий Рік – з новим проектом У 2017 році стартував новий, дещо незвичайний для діяльності Київської Малої академії наук, яскравий новаторський проект– створення дитячої театральної студії, основою роботи якої стануть художнє трактування та популяризація народних знань, вірувань, обрядів, звичаїв, фольклору, традицій, світогляду українського народу, а також літературні та мистецтвознавчі акції. За підтримки та сприяння Київського міського будинку вчителя 18 січня у Великій залі цього культурно-освітнього закладу відбулося перше урочисто-святкове дійство “Різдвяна містерія”, придумане і створене Київською МАН у співпраці із Середньою загальноосвітньою школою № 35 та Спеціалізованою школою № 197 ім. Дмитра Луценка Святошинського району.
Актриси новоствореної театральної студії Марія Ніколенко, Анастасія та Лія Опанасюк натхненно виконали ліричний етюд за віршами українських поетів та народними замовляннями, які мають звучати саме ввечері перед Водохрещам, тобто 18 січня, саме в той день, коли й відбувалося свято. Вокальним супроводом етюду стала колядка у виконанні учня школи №197 Богдана Шкоди.

Свято продовжив Різдвяний вертеп, створений на основі народного Сокиринського вертепу та його пізніших обробок театральною студією СЗШ № 35.Глядачі сповна відчули барвисту атмосферу Різдвяних свят, і не тільки дізналися про традиції святкувань, а й стали учасниками дійства.

Ідея проекту належить керівнику секції історичного краєзнавства Київської МАН А.О. Владимирській, а концепцію та режисуру “Різдвяної  містерії” здійснив методист організаційно-масового відділу,  керівник театральної студії А.П. Сенчук.

Дякуємо за дієву співпрацю освітнім закладам, що взяли участь у організації свята, запрошуємо учнів долучитися до творчості у театральній студії Київської МАН!

Версія для друку Опубликовано: 20 Січня 2017
Поділитись: