ТИЖНІ НАУКИ В УКРАЇНІ

ТИЖНІ НАУКИ В УКРАЇНІ 15 вересня в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України відзначали Міжнародний день захисту озонового шару. Захід відбувся за підтримки представництва ПРООН в Україні. До проведення дійства долучились і вихованці секцій Київської МАН зі своїми керівниками – Назаренком Володимиром Івановичем (керівник секції екології відділення екології та аграрних наук) та Черненко Вікторією Юріївною (завідувач відділення хімії та біології). Учасників зустрічі привітали високоповажні гості:


ВАСИЛЕНКО Валентина Григорівна, заступник директора Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару, начальник відділу моніторингу довкілля та захисту озонового шару Міністерства екології та природних ресурсів України;



ВЕРБИЦЬКИЙ Володимир Валентинович, директор Національного еколого-натуралістичного  центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України;



ВЕРБИЦЬКА Тетяна Анатоліївна, заступник директора Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України;



ТИНКЕВИЧ Алла Олегівна, програмний аналітик Сектору  екології та природокористування Програми розвитку ООН в Україні.



Учасниками заходу активно обговорювалось питання ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ЗБЕРЕЖЕННЯ ОЗОНОВОГО ШАРУ, ЯКИЙ Є ЗАПОРУКОЮ ІСНУВАННЯ ВСЬОГО ЖИВОГО НА ЗЕМЛІ. Цікавим виявився відеофільм про озоновий шар та його руйнування.



ДИКИЙ Євген Олександрович, в.о. директора ДУ «Національний антарктичний  науковий центр» Міністерства освіти і науки України, зробив доповідь на тему «РЕПОРТАЖ З-ПІД ОЗОНОВОЇ ДІРИ: УКРАЇНСЬКІ ДОСЛІДЖЕННЯ В АНТАРКТИЦІ».



МОРОЗ В'ячеслав Саватійович, начальник аналітичної групи  Національного центру управління та випробувань космічних засобів Державного космічного агентства України, доповів про ВИКОРИСТАННЯ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ В УКРАЇНІ.



Для учасників заходу організували солодкий стіл та подарунки.



Отже, у форматі відкритої дискусії юні вихованці відділень екології та аграрних наук і хімії та біології мали можливість дізнатися більше про глобальні екологічні проблеми, такі як зміна клімату та збереження озонового шару, ознайомитись з інформацією про антарктичну станцію «Академік Вернадський» та дослідженнями, що проводяться під час експедицій.



Сподіваємось, що дана проблематика буде розглянута учнями в їхніх науково-дослідницьких роботах. Консультантами МАНівців стануть науковці ПРООН, Державного космічного агентства України, Мінприроди, ДУ «Національний антарктичний науковий центр» Міністерства освіти і науки України.



Версія для друку Опубликовано: 18 Вересня 2018
Поділитись: