Тренінг «Пізнай себе»

Тренінг «Пізнай себе» У столичному Будинку вчителя розпочала роботу «Школа юного науковця» Київської Малої академії наук учнівської молоді. 22 жовтня відбувся семінар-тренінг «Пізнай себе», який проводила Любов Антонівна Найдьонова, заступник директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології НАПНУ, доктор психологічних наук.


На семінарі були присутні близько 40 учнів з 5-ти районів Києва: Святошинського, Солом’янського, Голосіївського, Шевченківського, Дніпровського. Тренінг проводився у формі командної гри, що миттєво згрупувало та об’єднало школярів. Тестування, проведене на початку, виявило, що серед присутніх більше візуалів. У межах кожної команди діячів було розподілено на скульпторів, сценаристів та операторів. Асистентами викладача були учні-члени Київської МАН (Аріна Гайда, Олена Григоренко, Даяна Тененіка), що сприяло їхній самореалізації та самоствердженню.

Під час заходу проводився сеанс релакс-терапії. Кінцевим продуктом було створення мультфільму на 1 хвилину. Бурхливі емоції переповнювали школярів під час роботи. Наприкінці учні зробили самооцінку своєї діяльності.Версія для друку Опубликовано: 26 Жовтня 2015
Поділитись: