Свято творчої дитини на головній вулиці Києва

Свято творчої дитини на головній вулиці Києва


1 вересня – особливий день у календарі! Це не лише перший день осені, а й радісне та зворушливе свято Першого дзвоника для всіх школярів, батьків, учителів.

У цей день на головній вулиці столиці десять районів міста за підтримки Київської міської державної адміністрації влаштували для школярів, батьків та освітян Свято творчої дитини. Позашкільні заклади яскраво демонстрували власні здобутки, творчі та наукові здібності, проекти та захопливі форми роботи, організували надзвичайні шоу-програми для веселого та пізнавального дозвілля киян.

Прогулюючись центральною вулицею міста,  школярі мали змогу не тільки розважитись, а й записатися до гуртків, секцій, і тим самим знайти заняття до душі.

Учасників свята з новим навчальним роком урочисто привітали почесні гості:
  • Попов О. П. − Голова Київської міської державної адміністрації;


  • Костюк М. Д. − заступник Голови Київської міської державної адміністрації;


  • Царенко М. А. − гендиректор КО «Київзеленбуд»;


  • Добровольська О.М. – начальник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);


  • Яцунь О.М. − голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України;


  • Пархоменко І .М. – начальник управління дошкільної, загальної та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). До привітань долучилися і творчі колективи, які  подарували гарний настрій і запам’яталися розмаїттям яскравих номерів.Серед мозаїки  позашкільних закладів столиці свої численні  наукові досягнення презентувала і Київська Мала академія наук учнівської молоді.

Педагоги на чолі з директором закладу Васинюком В.О. гостинно запрошували школярів  долучитися цього року  до наукової і творчої роботи. Керівники секцій консультували батьків і учнів  щодо проектів, програм, занять у гуртках, секціях та написання науково-дослідницьких робіт.

На втіху учасникам свята свої проекти та здобутки демонстрували найкращі відділення: хіміки та біологи дивували  маленьких і дорослих пізнавальними хімічними дослідами, пропонуючи всім охочим приєднатися до них; 

фізики та астрономи давали змогу гостям переглянути найдрібніші деталі у мікроскопах та зазирнути у космічний світ через телескопи; юні історики демонстрували свої археологічні  знахідки, які тисячоліттями зберігалися у глибинах земної кори у різних куточках України;техніки вражали майстер-класами, демонструючи складні конструкції  роботів та машин.

Цьогорічне святкове дійство відбулося у радісній атмосфері незвичного захоплення, натхнення і творчих сподівань.Версія для друку Опубликовано: 02 Вересня 2013
Поділитись: