Свято геологічної науки

Свято геологічної науки У рамках угоди про співпрацю між Інститутом геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАН України і КПНЗ «Київська Мала Академія наук учнівської молоді» 23 жовтня 2020 р. відбулась лекція доктора геологічних наук керівника секції геологія, геохімія, мінералогія відділення наук про Землю КПНЗ «Київська Мала Академія наук учнівської молоді» Віталія Васильовича Сукача «Українське золото – геологічні пошуки», яка стала справжнім святом геологічної науки.
Актуальна тема, яка вивчається у курсі географії середньої загальної школи та на заняттях секції геології, геохімії, мінералогії КМАН привернула увагу учнів та вчителів з усіх районів столиці держави. Окремі з них були присутні на лекції особисто, а інші – долучились до неї он-лайн на платформі Zoom. До онлайн-трансляції долучились учні, учителі, методисти з географії України від Волинської до Луганської області, а також студенти на професорсько-викладацький склад різних ВНЗ держави. Захоплива розповідь про перспективи видобування золота, мінеральний склад золотої руди та демонстрація унікальних світлин вітчизняного золота викликали велику зацікавленість серед усіх, хто зміг бути присутнім на лекції.

 

Учні, які прийшли до Інституту, мали змогу задати особисто запитання В.В. Сукачу, а також відвідати мінералогічний музей, де вони поринули у загадковий та захоплюючий світ мінералів. Унікальна колекція музею дозволила учням побачити на власні очі різні породи та мінеральні утворення майже всіх корисних копалин України, а також зразки руд і мінералів з різних країн світу, доторкнутися до них. Цікава екскурсія не залишила нікого байдужим. Учні змогли зрозуміти важливість геологічної науки для розвитку держави. Таким чином можна упевненоно стверджувати, що впровадження останніх наукових напрацювань у навчальний процес є запорукою успішного позашкільного навчання та професійної орієнтації учнів.

Версія для друку Опубликовано: 26 Жовтня 2020
Поділитись: