Святкування XVI тижня італійської мови

Святкування XVI тижня італійської мови З 17 по 23 жовтня по всьому світу відзначали XVI тиждень італійської мови. Не стала виключенням і секція італійської мови відділення іноземної філології та зарубіжної літератури Київської МАН. Учнівська молодь секції взяла активну участь у святкуванні тижня на базі спеціалізованої школи № 130 імені Данте Аліґ’єрі.


17 жовтня була організована зустріч з Послом Італії в Україні Давіде Ла Чічіліа та Президентом Італійського інституту культури у Києві Анною Пасторе. Минулорічні переможниці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ у секції італійської мови − одинадцятикласниці Катерина Екзарова та Вікторія Лесько провели для гостей екскурсію школою та шкільним музеєм. Відтак юні філологи скористалися унікальною можливістю послухати лекцію та подивитися презентацію пані Пасторе на тему «Винаходи Італії та дизайн». Італійська делегація була вражена рівнем мовної підготовки учнів та виразила побажання зустрітися знову.

Протягом тижня учні презентували плакати з інформацією про Італію задля ознайомлення з її культурою, звичаями, продукцією, винаходами.

19 жовтня учнівська молодь секції ознайомила дітей молодшого шкільного віку з географією Італії, презентуючи їм основні відомості та цікавинки на цю тему.

20 жовтня відбулася олімпіада з італійської мови серед учнів 8-11 класів, де перемогу здобули представниці секції італійської мови Хеллі Хадж Ахмед та Владислава Сафарова.

Після закінчення тижня італійської мови школярі залишилися з приємними враженнями та чудовими спогадами про святкування!Версія для друку Опубликовано: 24 Жовтня 2016
Поділитись: