Столиця розбудовується... Що буде з міськими деревами?

Столиця розбудовується... Що буде з міськими деревами?


За оцінками ООН, до 2030 року площа, яку  займають міста,  стане більшою на 60%... Тому доля міських дерев в  умовах, що змінюють навколишнє середовище, особливо актуальна. У мегаполісах формуються особливі мікрокліматичні умови, пов'язані з великою кількістю джерел тепла і високими будинками. Цей ефект називається «островом тепла». У деяких випадках він може досягати додаткових  +10 ° C.  Але інформації про вплив цього ефекту на дерева не дуже багато. Цікаво, що в середньому дерева з міста виявилися більшими за сільські! Може це значити, що дерева, посадити які ми вас запрошували, будуть рости швидко?

10 листопада вихованці відділення екології та аграрних наук долучилися до озеленення міського скверу, що на вулиці Тургенівській, 46/11.

Ландшафтний захід відбувся за підтримки та участі ГО «Платформа розвитку Шевченківського району», Дзиганської Валентини, КП по УЗН Шевченківського району, керівника Galan-SP, мешканців мікрорайону, учнів секції ботаніки відділення екології та аграрних наук КМАН та всіх небайдужих і зацікавлених у покращенні екології міста Києва.

Практичні навички на майстер-класі просто неба отримали Веремейчик Артем та Артеменко Максим. Від провідних фахівців-озеленювачів вони дізналися, чому не можна заглиблювати кореневу шийку рослини під час посадки, які агротехнічні заходи потрібно вживати після висадки, що таке кронування дерева...

«Чому у місті масово всихають берези?» – питають хлопці. Питання відкрите. З'явилася ще одна цікава тема.  Дослідимо?

Київ – місто квітів, зелені. Тож не будьте байдужими, долучайтеся до міських акцій.

Досліджуймо та  розвиваймо нашу столицю разом!

Версія для друку Опубликовано: 13 Листопада 2018
Поділитись: