Стажування юних МАНівців в екологічному таборі

Стажування юних МАНівців в екологічному таборі З 20-го по 27-те липня ц.р. група юних екологів Київської МАН пройшла стажування в екологічному таборі «Деснянські зорі», що розташований у Національному природничому парку «Деснянсько-Старогутський».


Завдання еколого-натуралістичного табору «Деснянські зорі» − виховання дбайливого ставлення до навколишнього середовища, опанування елементарних практичних навичок спостережень за природою, оволодіння сучасними методиками польових досліджень з різних напрямів біології, а також  спілкування із провідними фахівцями наукових установ та навчальних закладів.

Саме про це йшла мова на зустрічі представників секції екології відділення екології та аграрних наук Київської МАН з ректором Державної екологічної академії, чл.-кор. УААН Бондарем О.І., проректором з науково-педагогічної роботи  Барановською В.Є., директором Науково-освітнього інституту екологічної політики та міжнародного співробітництва Ващенком В.М., зав. кафедри екологічного менеджменту та аудиту Іващенком Т.Г. та ін.19 серпня ц.р. наші юні екологи поінформували присутніх про виконану під час стажування в екотаборі роботу та про участь у фіналі Міжнародного конкурсу INESPO-2015, який проходив у столиці Королівства Нідерланди Амстердамі з 31 травня по 5 червня 2015 р. У свою чергу, Олександр Іванович розповів про наукові дослідження, які проводяться в Державній екологічній академії, екологічні проблеми України та завдання філії Київської МАН в наступному навчальному році. Він закликав учнів активно долучатися до науково-дослідницької, експериментальної роботи з екології за сприяння науковців Державної екологічної академії. Пан Бондар також привітав призерів Міжнародного конкурсу INESPO-2015 та учасників екологічного табору «Деснянські зорі − 2015» і вручив їм грамоти за активну і результативну роботу й досягнуті успіхи.Версія для друку Опубликовано: 02 Вересня 2015
Поділитись: