Стартував цикл лекцій «Живе лідерство»

Стартував цикл лекцій «Живе лідерство» 15 листопада учні відділення економіки Київської МАН разом із його завідувачем Аліною Миколаївною Піліною відвідали першу лекцію з циклу «Живе лідерство» − секрети успіху від людей, яким є що сказати і чого навчити. Її провів Володимир Миколайович Лавренчук, голова правління «Райффайзен банк Аваль». Володимир Лавренчук обіймав керівні посади в Ощадному банку України, АТ «Укрінбанк» та «Райффайзен банк Україна». Став лауреатом премії «Люди нового часу – 2016» журналу «Новое время» та вчергове посів І місце в номінації «Банкір року» у межах рейтингу «Фінансовий оскар» газети «Бізнес». Його було також названо серед переможців у номінації «Кращий топ-менеджер банку» у рейтингу «50 провідних банків України 2016», проведеного компанією «Фінансовий клуб».


Лекція проходила у формі дискусійного майданчика, де присутні ділилися ідеями, вивчали досвід і шукали відповіді на актуальні питання разом з лідером.На лекції Володимир Лавренчук розповів, що його професійна діяльність почалася в Держбанку СРСР, тоді ще не було жодних перспектив  розвитку і він думав, що буде максимум – головним економістом. Але в якийсь момент пан Володимир повірив, що може бути по-іншому. Цьому передувало кілька факторів – у житті час від часу зустрічаються люди, які можуть пояснити прості речі, дати певне бачення світу. Володимиру Лавренчукові пощастило − він зустрів таких людей і зрозумів, що будувати кар’єру – просто. Час кидає багато нових викликів. У нашій країні ще багато нерозвинених ринків. Потрібно лише бажання і віра у свою справу.

Володимир Лавренчук про лідерство:«Бути лідером означає весь час вчитися. Знання мають великий сенс – не стільки для їх накопичення, скільки для впровадження. Лідерські якості – це комунікація, мистецтво вести переговори, бажання і швидкість вирішення конфліктів та вміння домовлятися задля спільного успіху справи. Крім того, це здатність обирати правильних для організації людей та вміло їх мотивувати».

Володимир Лавренчук також розповів про унікальний досвід управління банком в умовах кризи, важливість мотивації та відповідальності для досягнення високих результатів. Крім цього, він поділився власними секретами успіху як у бізнесі, так і в житті, а наостанок порадив юним економістам прочитати декілька цікавих книжок.Версія для друку Опубликовано: 16 Листопада 2017
Поділитись: