Співробітники Київської МАН приєдналися до загальноміської акції «Чиста столиця починається з мене»

Співробітники Київської МАН приєдналися до загальноміської акції «Чиста столиця починається з мене» 12 квітня відбулася загальноміська акція «Чиста столиця починається з мене», організована в рамках весняного двомісячника з благоустрою Києва та з нагоди Дня довкілля.
Небайдужі кияни залучили до свого «арсеналу» робочі рукавиці, лопати, граблі, сапи, мішки і почали прибирати зелені куточки у всіх районах міста. Цю екологічну ініціативу завзято підтримали і  працівники Київської Малої академії наук учнівської молоді.

Усвідомлюючи те, що збереження і оздоровлення навколишнього середовища є невід’ємними  умовами екологічного розвитку, якості життя громадян та майбутнього нашої країни, наші колеги, отримавши весь необхідний робочий інвентар, вирушили до одного з мальовничих місць столиці – Парку «Перемога» з метою поліпшити його стан.

Працівники Київської МАН активно, наполегливо й спритно прибрали приозерні галявини, паркові доріжки та газони.

 Навіть несприятлива погода не стала на заваді досягненню спільної мети – зробити наше місто красивішим та екологічно безпечнішим! Адже підтримка таких  ініціатив  допомагає відповісти на сучасні екологічні виклики, вберегти довкілля  від глобальних екологічних проблем та  досягти кращого рівня якості життя.

 Версія для друку Опубликовано: 14 Квітня 2014
Поділитись: